گروه تولید محتوای دسته جدا از کجا شکل گرفت؟

در اغلب موارد این افراد هستند که بن مایه ایجاد موقعیت، محصول و یا طرز تفکر به خصوصی را در یک اجتماع یا یک سیستم، تشکیل می دهند. افراد خاص این امکان را در زندگی دارند که با اشخاص موفق دیگر بتوانند با اشتراک گذاری تجربیات با همدیگر به موقعیتی فراتر از موقعیت فردی دست بیابند.

نرم افزار هتلداری، نرم افزار مدیریت هتلداری الماس داده
نرم افزار هتلداری، نرم افزار مدیریت هتلداری الماس داده

گروه تولید محتوای دسته جدا نیز در آغاز، به صورت یک فعالیت فردی شکل گرفت. بعدها ایده ها گسترش یافت و نیازمند افراد بیشتری برای تکمیل نیروی انسانی متخصص این گروه بودیم. البته این نیز اتفاق افتاد. این گروه از سال 1392 شکل حرفه ای تر و منسجمی به خود گرفت و در ابتدای امر با برنامه نویسی و تجزیه و تحلیل سیستم «مدیریت جامع هتلداری » در استان اردبیل موفق به تولید این نرم افزار جدید، قدرتمند، منعطف، و کاملاً هماهنگ با نیازهای واقعی هتلداران طراحی و تولید گردید.

در حقیقیت بخش طراحی و راه اندازی وب سایت توسط این گروه از سال 1387 آغاز گردیده است. گواهی های کسب شده از کارفرمایان به درستی این موضوع صحه می گذارند.

گروه تولید محتوای دسته جدا، برنامه نویسی سفارش پذیر، تجزیه و تحلیل سیستم های اداری و راه اندازی وب سایت های سازمانی و راه اندازی انواع شبکه های محلی و بین سازمانی را با تجربیات کسب شده در طول سالیان سپری شده با اطمینان خاطر و سهولت برای مشتریان خود فراهم می کند.

گروه تولید محتوی دسته جدا همواره رضایت مشتریان و همکاری طولانی مدت با آنان را مایه افتخار خود دانسته و در این مسیر با توسعه تیم طراحی و برنامه نویسی خود همواره پیشرو بوده است.


فرم تماس با ما:

اینجا را کلیک کنید


شماره سامانه پیامکی سایت امداد راین:

30004505004444